Dizi Arşivi - DiziyoTV.com

(IMDb: 7.7)
Tyrant yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Adam Rayner, Jennifer Finnigan, Moran Atias, Ashraf Barhom, Noah Silver
Tür : Dram, Politik, Savaş
Unsere Mütter Unsere Vater yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Berlin, 1941. Beş arkadaş Avrupa’nın çehresini ve kendi hayatlarını değiştirecek bir macerada kahraman olmak istemektedir. Wilhelm savaştan çok edebiyata ilgi duyan hassas bir hayalperest olan küçük kardeşi Friedhelm ile doğu sınırına gider. Doğu sınırındaki Wehrmacht’ta çalışmayı dört gözle bekleyen hemşire Charlotte ise Wilhelm’e aşıktır. Greta hayalleri olan yetenekli bir şarkıcıyken, Yahudi erkek arkadaşı Viktor ailesini Almanya’dan ayrılmaya ikna edememiştir. Friedhelm zaman içinde ruhsuz bir ölüm makinesine dönüşür. Wilhelm birlğinden ayrılır. Charlotte’ın Nazi ideolojisi Alman ordusuna yardım eden Yahudi bir hemşireye ihanet edince yıkılır. Greta kendisini bir SS subayına satarak Viktor’un kaçmasını sağlar. Milyonlarca kişi onlar gibi kahraman olmak istemiştir ama hiçbiri savaşın onlara neler yapabileceğini düşünmemiştir. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Volker Bruch, Tom Schilling, Katharina Schüttler, Ludwig Trepte, Miriam Stein
Tür : Dram, Politik, Savaş
(IMDb: 8.5)
Vikings yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Viking kahramanı Ragnar Lothbrok’un, ileriyi göremeyen, yetersiz bir lidere meydan okuyarak Norse sınırlarını nasıl genişlettiğini seyrettiğimiz gerçekçi bir dram. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Alex Høgh Andersen, Jordan Patrick Smith, Marco Ilsø, Peter Franzén, Georgia Hirst
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
(IMDb: 7.3)
Vikings: Valhalla yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Tarihi dizi Vikings'in 100 yıl sonrasını konu alan Vikings: Valhalla, İngiltere Kralı Günah Çıkartıcı Aziz Edward'ın ölümünün ardından 3 lordun İngiltere tahtında hak iddia etmesi üzerine, İngiltere'nin kaderini etkileyecek olayları anlatmaktadır. Viking çağının nasıl sonlandığını da anlatmaktadır. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Laura Berlin
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
(IMDb: 8.8)
Vinland Saga yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor.Binlerce yıldır Vikingler, şiddet yanlısı en güçlü soylardan biri olarak kendilerine ad yapmışlardır. Vikinglerin en iyi savaşçılarından birinin oğlu olan Thorfinn, derinden beslediği intikam arzusunu yerine getirmek için yeteneklerini geliştireceği savaş alanlarında çocukluğunu geçirir. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yuto Uemura, Shunsuke Takeuchi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
Filtrele 97 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori