Dizi Arşivi - DiziyoTV.com

(IMDb: 6.7)
Two Weeks to Live yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Maisie Williams, Mawaan Rizwan, Sian Clifford, Taheen Modak
Tür : Aksiyon, Komedi, Macera, Suç
(IMDb: 7.2)
Ultimate Spider-Man yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Drake Bell, Misty Lee, J.K. Simmons, Chi McBride, Ogie Banks
Tür : Aksiyon, Animasyon, Komedi, Macera, Çocuklar
Unicorn: Warriors Eternal yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Hazel Doupe, Tom Milligan, Demari Hunte
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
(IMDb: 8.4)
Utopia yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Rastgele bir araya gelen birbirinden ilginç karakterler, devlet eliyle düzenlenen komplolar, kitlesel imha planları ve dünyayı kurtarma mücadelesi. Hepsi utopiada mevcut. Kitlesi tarafından oldukça beğenilen ingiliz yapımı dizi bilim-kurgu türünde. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Adeel Akhtar, Paul Higgins, Neil Maskell, Fiona O'Shaughnessy, Alexandra Roach
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Komedi, Macera
(IMDb: 6.2)
Van Helsing yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Filmin hikâyesinin 5 yıl sonrasında geçecek. Dolayısıyla baş kahramanımız Van Helsing' in kızı olan Vanessa Helsing olacak. Dünyanın her köşesini sarmış olan vampir tehlikesi kaos ortamını doğurduğunda bu kez vampirlerle savaşarak insanlığın umudu olacak olan Vanessa ’ dır. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Rukiya Bernard, Aleks Paunovic, Kelly Overton
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Gizem, Macera
The Case Study of Vanitas yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. 19. yüzyıl Paris'inde genç vampir Noé, Vanitas Kitabı'nı insan elinde bulur. Kendisine Vanitas adını dağıtır, bu doktor gücünü kullanır ve Noé'yi tüm vampirleri "iyileştirme" planıyla cezbeder. Onunla ittifak yapmak tehlikeli olabilir ama başka seçeneği var mı? DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Natsuki Hanae, Kaito Ishikawa, Inori Minase, Shino Shimoji, Ai Kayano
Tür : Aksiyon, Animasyon, Gizem, Macera
(IMDb: 8.5)
Vikings yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Viking kahramanı Ragnar Lothbrok’un, ileriyi göremeyen, yetersiz bir lidere meydan okuyarak Norse sınırlarını nasıl genişlettiğini seyrettiğimiz gerçekçi bir dram. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Alex Høgh Andersen, Jordan Patrick Smith, Marco Ilsø, Peter Franzén, Georgia Hirst
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
(IMDb: 7.3)
Vikings: Valhalla yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Tarihi dizi Vikings'in 100 yıl sonrasını konu alan Vikings: Valhalla, İngiltere Kralı Günah Çıkartıcı Aziz Edward'ın ölümünün ardından 3 lordun İngiltere tahtında hak iddia etmesi üzerine, İngiltere'nin kaderini etkileyecek olayları anlatmaktadır. Viking çağının nasıl sonlandığını da anlatmaktadır. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Laura Berlin
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
(IMDb: 8.4)
Vincenzo yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor."Vincenzo", örgütü içindeki bir çatışma nedeniyle Kore'ye geri dönen İtalyan avukat Vincenzo Cassano'nun hikayesini anlatacak. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a âşık olur. Kötü adamların kullandığı yöntemleri kullanarak adaleti birlikte gerçekleştirirler. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Song Joong-ki, Jeon Yeo-been, Ok Taec-yeon, Yoo Jae-myung, Kim Yeo-jin
Tür : Aksiyon, Dram, Komedi, Macera
(IMDb: 8.8)
Vinland Saga yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor.Binlerce yıldır Vikingler, şiddet yanlısı en güçlü soylardan biri olarak kendilerine ad yapmışlardır. Vikinglerin en iyi savaşçılarından birinin oğlu olan Thorfinn, derinden beslediği intikam arzusunu yerine getirmek için yeteneklerini geliştireceği savaş alanlarında çocukluğunu geçirir. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yuto Uemura, Shunsuke Takeuchi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
Filtrele 97 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori