Dizi Arşivi - DiziyoTV.com

(IMDb: 8.2)
Undone yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Undone, ölümcül bir kazadan sağ çıkmayı başaran ancak bu kazanın sonrasında, zamanla arasında farklı bir bağın kurulmuş olduğunu fark eden Alma'nın maceralarını anlatıyor. Zamanda yolculuk edebilen genç Alma, bu gücünü babasının ölümündeki gizemi ortaya çıkarmak için kullanacaktır. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Rosa Salazar, Angelique Cabral, Constance Marie, Bob Odenkirk
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Unicorn: Warriors Eternal yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Hazel Doupe, Tom Milligan, Demari Hunte
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
(IMDb: 7.9)
Upload yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Upload, ölümün yakınında olan insanların, ölümlerinden sonra kendi seçtikleri sanal öteki dünyaya yüklenebilecekleri zamanlarda, 2033 yılında geçiyor. Brooklyn doğumlu gizli bir romantik olan Nora, lüks bir sanal gerçeklik (VR) şirketinin müşteri hizmetlerinde çalışmaktadır. Yakışıklı L.A. parti çocuğu Nathan’ın sürücüsüz arabasının kaza yapması ile birlikte Nathan’ın kız arkadaşı, onu kalıcı olarak Nora’nın çalıştığı şirketin VR dünyasına yükler. (Dizi içeriği 18 yaş ve üzeri için uygundur) DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Robbie Amell, Andy Allo, Allegra Edwards, Zainab Johnson, Kevin Bigley
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi
(IMDb: 8.4)
Utopia yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Rastgele bir araya gelen birbirinden ilginç karakterler, devlet eliyle düzenlenen komplolar, kitlesel imha planları ve dünyayı kurtarma mücadelesi. Hepsi utopiada mevcut. Kitlesi tarafından oldukça beğenilen ingiliz yapımı dizi bilim-kurgu türünde. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Adeel Akhtar, Paul Higgins, Neil Maskell, Fiona O'Shaughnessy, Alexandra Roach
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Komedi, Macera
(IMDb: 6)
V Wars yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Luther Swann, iklim değişikliği nedeniyle buz erimesinden bir virüs serbest bırakıldığında bir korku dünyasına girer. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ian Somerhalder, Adrian Holmes, Jacky Lai, Kimberly-Sue Murray, Kyle Breitkopf
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 6.2)
Van Helsing yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Filmin hikâyesinin 5 yıl sonrasında geçecek. Dolayısıyla baş kahramanımız Van Helsing' in kızı olan Vanessa Helsing olacak. Dünyanın her köşesini sarmış olan vampir tehlikesi kaos ortamını doğurduğunda bu kez vampirlerle savaşarak insanlığın umudu olacak olan Vanessa ’ dır. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Rukiya Bernard, Aleks Paunovic, Kelly Overton
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Gizem, Macera
(IMDb: 7)
Vixen yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Vixen, CW'de yayınlanan ve Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow ve Supergirl gibi Arrowverse dizilerinin ortak evreninde geçen bir Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, Mari McCabe'in, Afrika'nın Zambiya ülkesinin yerli kabilelerinden biri olan Zandiyan kabilesinden bir Amazon olan annesinden miras kalan bir güç olan Vixen'in gücünü keşfetmesini ve bu güçle dünyayı kötülüklerden korumak için savaşmasını anlatıyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Megalyn Echikunwoke, Grant Gustin, Carlos Valdes
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Voltron: Legendary Defender yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Voltron: Legendary Defender, Netflix'te yayınlanan ve DreamWorks Animation tarafından üretilen bir Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Voltron: Defender of the Universe (1984-1985) adlı klasik animasyon dizisinin bir devamıdır. Dizi, beş genç savaşçının, Galaxia'yı Galra İmparatorluğu'nun işgalinden kurtarmak için Voltron'u yeniden bir araya getirme hikayesini anlatıyor. Dizi, 10,000 yıl önce Galra İmparatorluğu'nun Galaxia'yı işgal ettiğini ve Voltron'u yok ettiğini gösteren bir flashback ile başlar. Günümüzde, beş genç savaşçı - Pidge, Keith, Shiro, Lance ve Hunk - Galra'nın saldırılarına karşı savaşmaya başlar. Pidge, Voltron'un parçalarını bulmak için çabalarken, Keith, Shiro'nun yerine Voltron'un liderliğini üstlenir. Lance ve Hunk, Voltron'un güçlerini kontrol etmeyi öğrenmeye çalışırlar. Dizi ilerledikçe, Voltron savaşçıları, Galra İmparatorluğu'nun güçleriyle savaşır ve Galaxia'yı özgürleştirmeye çalışırlar. Yol boyunca, yeni arkadaşlar edinir ve kendilerinin ve Galaxia'nın kaderini belirleyen zorlu kararlar vermek zorunda kalırlar. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Jeremy Shada, Tyler Labine, Bex Taylor-Klaus, Steven Yeun, Rhys Darby
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
W: Two Worlds Apart yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Babası tarafından yaratılan webtoon dünyasına çekilen bir cerrahi asistanı, öykünün kahramanının da karıştığı gizemli bir cinayete bulaşır. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Lee Jong-suk, Han Hyo-joo, Jung Eu-gene, Lee Tae-hwan, Lee Si-eon
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Komedi
(IMDb: 7.9)
WandaVision yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Yorucu bir hayatı arkalarında bırakmak isteyen süper kahramanlar Wanda ve Vision, güçlerini kullanmak zorunda olmadıkları bir hayatı arzular. Bunun için de sıradan bir yaşam sürebilecekleri idealize edilmiş bir banliyöde yaşamaya başlarlar. Artık geçmişte yaşadıkları zorlukları arkalarında bırakıp, sonunda istedikleri hayata kavuştuklarını düşünen Wanda ve Vision, çok geçmeden hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder.DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Kathryn Hahn, Teyonah Parris, Randall Park
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Filtrele 97 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori