Dizi Arşivi - DiziyoTV.com

(IMDb: 7.7)
Tyrant yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Adam Rayner, Jennifer Finnigan, Moran Atias, Ashraf Barhom, Noah Silver
Tür : Dram, Politik, Savaş
(IMDb: 6.9)
Ultraviolet yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Amatör dedektiflerden oluşan sanal bir topluluk, adalet arayışlarında suçları çözmek ve tuhaf arkadaşlar edinmek için teknolojiden yararlanır. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Marta Nieradkiewicz
Tür : Dram
(IMDb: 7.4)
Unauthorized Living yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Alzheimer olduğunu saklayan Galiçyalı bir gemi şirketi patronu ve uyuşturucu baronu emeklilik planlarını açıkladığında sağkolu, imparatorluğu vârisinden çalmayı planlar. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Jose Coronado, Álex González, Claudia Traisac, Luis Zahera
Tür : Dram, Suç
(IMDb: 8.3)
Unbelievable yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Genç bir kadının tecavüze uğradığına dair yalan söylemekle suçlanmasından yıllar sonra iki kadın dedektif benzer saldırıları araştırır. Gerçek olaylardan esinlenildi. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kaitlyn Dever, Toni Collette, Merritt Wever
Tür : Dram, Suç
(IMDb: 7.8)
Undercover yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Gizli görevdeki ajanlar, bir uyuşturucu baronunun hafta sonlarını geçirdiği kamp alanında yaşayan bir çift gibi davranarak operasyona sızar. Gerçek olaylardan uyarlandı. (18 yaş ve üzeri için uygundur) DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tom Waes, Frank Lammers, Elise Schaap, Jeroen Van der Ven, Ruth Becquart
Tür : Dram, Suç
(IMDb: 7.9)
Underground yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Aldis Hodge, Jurnee Smollett, Christopher Meloni, Jessica De Gouw, Alano Miller
Tür : Dram
(IMDb: 8.2)
Undone yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Undone, ölümcül bir kazadan sağ çıkmayı başaran ancak bu kazanın sonrasında, zamanla arasında farklı bir bağın kurulmuş olduğunu fark eden Alma'nın maceralarını anlatıyor. Zamanda yolculuk edebilen genç Alma, bu gücünü babasının ölümündeki gizemi ortaya çıkarmak için kullanacaktır. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Rosa Salazar, Angelique Cabral, Constance Marie, Bob Odenkirk
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 8.4)
Unforgotten yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Sanjeev Bhaskar, Sinéad Keenan, Carolina Main, Jordan Long, Pippa Nixon
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 8)
Unorthodox yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Yurtdışında yeni bir hayata başlamak için düzenlenmiş evliliğini ve dini topluluğunu kaçıran, ultra-Ortodoks bir Yahudi kadının hikayesi. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Shira Haas, Amit Rahav, Jeff Wilbusch, Alex Reid, Delia Mayer
Tür : Dram
Unsere Mütter Unsere Vater yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Berlin, 1941. Beş arkadaş Avrupa’nın çehresini ve kendi hayatlarını değiştirecek bir macerada kahraman olmak istemektedir. Wilhelm savaştan çok edebiyata ilgi duyan hassas bir hayalperest olan küçük kardeşi Friedhelm ile doğu sınırına gider. Doğu sınırındaki Wehrmacht’ta çalışmayı dört gözle bekleyen hemşire Charlotte ise Wilhelm’e aşıktır. Greta hayalleri olan yetenekli bir şarkıcıyken, Yahudi erkek arkadaşı Viktor ailesini Almanya’dan ayrılmaya ikna edememiştir. Friedhelm zaman içinde ruhsuz bir ölüm makinesine dönüşür. Wilhelm birlğinden ayrılır. Charlotte’ın Nazi ideolojisi Alman ordusuna yardım eden Yahudi bir hemşireye ihanet edince yıkılır. Greta kendisini bir SS subayına satarak Viktor’un kaçmasını sağlar. Milyonlarca kişi onlar gibi kahraman olmak istemiştir ama hiçbiri savaşın onlara neler yapabileceğini düşünmemiştir. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Volker Bruch, Tom Schilling, Katharina Schüttler, Ludwig Trepte, Miriam Stein
Tür : Dram, Politik, Savaş
Filtrele 97 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori