Dizi Arşivi - DiziyoTV.com

(IMDb: 7.2)
Ultimate Spider-Man yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Drake Bell, Misty Lee, J.K. Simmons, Chi McBride, Ogie Banks
Tür : Aksiyon, Animasyon, Komedi, Macera, Çocuklar
(IMDb: 8.2)
Undone yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Undone, ölümcül bir kazadan sağ çıkmayı başaran ancak bu kazanın sonrasında, zamanla arasında farklı bir bağın kurulmuş olduğunu fark eden Alma'nın maceralarını anlatıyor. Zamanda yolculuk edebilen genç Alma, bu gücünü babasının ölümündeki gizemi ortaya çıkarmak için kullanacaktır. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Rosa Salazar, Angelique Cabral, Constance Marie, Bob Odenkirk
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Unicorn: Warriors Eternal yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Hazel Doupe, Tom Milligan, Demari Hunte
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
The Case Study of Vanitas yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. 19. yüzyıl Paris'inde genç vampir Noé, Vanitas Kitabı'nı insan elinde bulur. Kendisine Vanitas adını dağıtır, bu doktor gücünü kullanır ve Noé'yi tüm vampirleri "iyileştirme" planıyla cezbeder. Onunla ittifak yapmak tehlikeli olabilir ama başka seçeneği var mı? DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Natsuki Hanae, Kaito Ishikawa, Inori Minase, Shino Shimoji, Ai Kayano
Tür : Aksiyon, Animasyon, Gizem, Macera
(IMDb: 1.6)
Velma yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Mindy Kaling, Constance Wu, Sam Richardson, Glenn Howerton, Jane Lynch
Tür : Animasyon, Komedi
(IMDb: 8.8)
Vinland Saga yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor.Binlerce yıldır Vikingler, şiddet yanlısı en güçlü soylardan biri olarak kendilerine ad yapmışlardır. Vikinglerin en iyi savaşçılarından birinin oğlu olan Thorfinn, derinden beslediği intikam arzusunu yerine getirmek için yeteneklerini geliştireceği savaş alanlarında çocukluğunu geçirir. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yuto Uemura, Shunsuke Takeuchi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
(IMDb: 7)
Vixen yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Vixen, CW'de yayınlanan ve Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow ve Supergirl gibi Arrowverse dizilerinin ortak evreninde geçen bir Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, Mari McCabe'in, Afrika'nın Zambiya ülkesinin yerli kabilelerinden biri olan Zandiyan kabilesinden bir Amazon olan annesinden miras kalan bir güç olan Vixen'in gücünü keşfetmesini ve bu güçle dünyayı kötülüklerden korumak için savaşmasını anlatıyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Megalyn Echikunwoke, Grant Gustin, Carlos Valdes
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Voltron: Legendary Defender yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Voltron: Legendary Defender, Netflix'te yayınlanan ve DreamWorks Animation tarafından üretilen bir Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Voltron: Defender of the Universe (1984-1985) adlı klasik animasyon dizisinin bir devamıdır. Dizi, beş genç savaşçının, Galaxia'yı Galra İmparatorluğu'nun işgalinden kurtarmak için Voltron'u yeniden bir araya getirme hikayesini anlatıyor. Dizi, 10,000 yıl önce Galra İmparatorluğu'nun Galaxia'yı işgal ettiğini ve Voltron'u yok ettiğini gösteren bir flashback ile başlar. Günümüzde, beş genç savaşçı - Pidge, Keith, Shiro, Lance ve Hunk - Galra'nın saldırılarına karşı savaşmaya başlar. Pidge, Voltron'un parçalarını bulmak için çabalarken, Keith, Shiro'nun yerine Voltron'un liderliğini üstlenir. Lance ve Hunk, Voltron'un güçlerini kontrol etmeyi öğrenmeye çalışırlar. Dizi ilerledikçe, Voltron savaşçıları, Galra İmparatorluğu'nun güçleriyle savaşır ve Galaxia'yı özgürleştirmeye çalışırlar. Yol boyunca, yeni arkadaşlar edinir ve kendilerinin ve Galaxia'nın kaderini belirleyen zorlu kararlar vermek zorunda kalırlar. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Jeremy Shada, Tyler Labine, Bex Taylor-Klaus, Steven Yeun, Rhys Darby
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
(IMDb: 7.3)
Wangan Midnight yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2007
Oyuncular : Ryoko Kobayashi, Kazuki Kato, Hikaru Yamamoto, Yoshihiko Hakamada, Miki Hayashi
Tür : Animasyon
(IMDb: 7.4)
What If...? yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. "What If...?" filmleri umulmadık şekillerde tekrar canlandırıp Marvel evrenini ters yüz ediyor. Marvel Studios'un ilk animasyon dizisinde, Marvel Sinematik Evreni'nden farklı kahramanlara odaklanılıyor. Yıldız oyuncular, seslendirme yaparak rollerini yeniden canlandırıyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jeffrey Wright
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Filtrele 97 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori