Dizi Arşivi - DiziyoTV.com

(IMDb: 8.9)
When They See Us yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Gerçek bir hikâyeden uyarlanan bu film, 1989 yılında geçmektedir. Harlemli beş genç, haksız yere Central Park'ta koşu yapan bir kadına vahşi bir cinsel saldırıyla suçlanınca tutuklanır ve sorgulanırlar. Ülke genelinde tansiyon yükselirken bu beş genç, kendilerini bir kâbusun içinde sıkışıp kalmış olarak bulur. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jharrel Jerome, Ethan Herisse, Marquis Rodriguez, Asante Blackk, Caleel Harris
Tür : Dram
(IMDb: 8.8)
Vinland Saga yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor.Binlerce yıldır Vikingler, şiddet yanlısı en güçlü soylardan biri olarak kendilerine ad yapmışlardır. Vikinglerin en iyi savaşçılarından birinin oğlu olan Thorfinn, derinden beslediği intikam arzusunu yerine getirmek için yeteneklerini geliştireceği savaş alanlarında çocukluğunu geçirir. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yuto Uemura, Shunsuke Takeuchi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
(IMDb: 8.7)
Wentworth yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Wentworth Islah Merkezi'ndeki mahkumların ve hapishane personelinin, hapishane sistemindeki yaşamlarının iniş ve çıkışlarında gezinirken yaşamlarına yüzleşen bakış. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Danielle Cormack, Nicole da Silva, Kate Atkinson, Robbie Magasiva, Kate Jenkinson
Tür : Dram
(IMDb: 8.7)
Yellowstone yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Dizi, Amerika'nın Montana eyaletindeki en büyük çiftliği kontrolünde bulunduran, John Dutton'un liderliğindeki Dutton ailesinin şiddet dolu dünyasını izliyor. Bu büyük arazi, yerliler, şehir planlamacıları ve Amerika'nın ilk milli parkı olması gibi nedenlerden dolayı sürekli saldırı altında. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Kevin Costner, Kelly Reilly, Luke Grimes, Wes Bentley, Kelsey Asbille
Tür : Dram, Vahşi Batı
(IMDb: 8.7)
Veneno yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Lola Rodríguez, Isabel Torres, Daniela Santiago, Jedet, Marcos Sotkovszki
Tür : Dram
What We Do in the Shadows yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Staten Island'da yüzlerce ve yüzlerce yıldır birlikte "yaşayan" üç vampirin günlük (veya daha doğrusu gece) hayatlarına belgesel tarzında bir bakış. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou, Harvey Guillén, Mark Proksch
Tür : Komedi
(IMDb: 8.5)
Westworld yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. İki konuk ileri teknolojinin kullanıldığı bir eğlence parkında Vahşi Batı macerasına çıkar. Parktaki insanlar robottur ve park Roma, Vahşi Batı ve Ortaçağ dönemlerine benzetilerek sahici bir hayat yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Merkezi bilgisayar sistemi bozulunca robotlar zincirlerini koparır ve parkın iki konuğu robot bir silahşör tarafından takip edildiklerini fark eder.West World ya da Batı Dünyası, yapay bilincin ortaya çıkması ve suçun geleceğiyle ilgili karanlık bir yolculuğu anlatmaktadır. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Evan Rachel Wood, Thandiwe Newton, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Aaron Paul
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi, Vahşi Batı
(IMDb: 8.5)
Vikings yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Viking kahramanı Ragnar Lothbrok’un, ileriyi göremeyen, yetersiz bir lidere meydan okuyarak Norse sınırlarını nasıl genişlettiğini seyrettiğimiz gerçekçi bir dram. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Alex Høgh Andersen, Jordan Patrick Smith, Marco Ilsø, Peter Franzén, Georgia Hirst
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
(IMDb: 8.4)
Vincenzo yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor."Vincenzo", örgütü içindeki bir çatışma nedeniyle Kore'ye geri dönen İtalyan avukat Vincenzo Cassano'nun hikayesini anlatacak. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a âşık olur. Kötü adamların kullandığı yöntemleri kullanarak adaleti birlikte gerçekleştirirler. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Song Joong-ki, Jeon Yeo-been, Ok Taec-yeon, Yoo Jae-myung, Kim Yeo-jin
Tür : Aksiyon, Dram, Komedi, Macera
(IMDb: 8.4)
Warrior yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Efsanevi dövüş sanatları uzmanı Bruce Lee'nin yazılarından ilham alan, bol aksiyon ve yakın dövüş sahneleriyle dolu, suç ve dönem draması "Warrior" karşınızda! San Francisco'daki Çin Mahallesi'nin en büyük mafya ailesi için çalışan dövüş sanatları ustası Ah Sahm'ın etkileyici hikayesi. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Andrew Koji, Olivia Cheng, Jason Tobin, Dianne Doan, Kieran Bew
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
Filtrele 97 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori