Dizi Arşivi - DiziyoTV.com

(IMDb: 8.9)
When They See Us yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Gerçek bir hikâyeden uyarlanan bu film, 1989 yılında geçmektedir. Harlemli beş genç, haksız yere Central Park'ta koşu yapan bir kadına vahşi bir cinsel saldırıyla suçlanınca tutuklanır ve sorgulanırlar. Ülke genelinde tansiyon yükselirken bu beş genç, kendilerini bir kâbusun içinde sıkışıp kalmış olarak bulur. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jharrel Jerome, Ethan Herisse, Marquis Rodriguez, Asante Blackk, Caleel Harris
Tür : Dram
(IMDb: 8.8)
Vinland Saga yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor.Binlerce yıldır Vikingler, şiddet yanlısı en güçlü soylardan biri olarak kendilerine ad yapmışlardır. Vikinglerin en iyi savaşçılarından birinin oğlu olan Thorfinn, derinden beslediği intikam arzusunu yerine getirmek için yeteneklerini geliştireceği savaş alanlarında çocukluğunu geçirir. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yuto Uemura, Shunsuke Takeuchi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
(IMDb: 8.7)
Yellowstone yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Dizi, Amerika'nın Montana eyaletindeki en büyük çiftliği kontrolünde bulunduran, John Dutton'un liderliğindeki Dutton ailesinin şiddet dolu dünyasını izliyor. Bu büyük arazi, yerliler, şehir planlamacıları ve Amerika'nın ilk milli parkı olması gibi nedenlerden dolayı sürekli saldırı altında. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Kevin Costner, Kelly Reilly, Luke Grimes, Wes Bentley, Kelsey Asbille
Tür : Dram, Vahşi Batı
(IMDb: 8.7)
Veneno yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Lola Rodríguez, Isabel Torres, Daniela Santiago, Jedet, Marcos Sotkovszki
Tür : Dram
(IMDb: 8.7)
Wentworth yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Wentworth Islah Merkezi'ndeki mahkumların ve hapishane personelinin, hapishane sistemindeki yaşamlarının iniş ve çıkışlarında gezinirken yaşamlarına yüzleşen bakış. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Danielle Cormack, Nicole da Silva, Kate Atkinson, Robbie Magasiva, Kate Jenkinson
Tür : Dram
What We Do in the Shadows yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Staten Island'da yüzlerce ve yüzlerce yıldır birlikte "yaşayan" üç vampirin günlük (veya daha doğrusu gece) hayatlarına belgesel tarzında bir bakış. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou, Harvey Guillén, Mark Proksch
Tür : Komedi
(IMDb: 8.5)
Westworld yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. İki konuk ileri teknolojinin kullanıldığı bir eğlence parkında Vahşi Batı macerasına çıkar. Parktaki insanlar robottur ve park Roma, Vahşi Batı ve Ortaçağ dönemlerine benzetilerek sahici bir hayat yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Merkezi bilgisayar sistemi bozulunca robotlar zincirlerini koparır ve parkın iki konuğu robot bir silahşör tarafından takip edildiklerini fark eder.West World ya da Batı Dünyası, yapay bilincin ortaya çıkması ve suçun geleceğiyle ilgili karanlık bir yolculuğu anlatmaktadır. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Evan Rachel Wood, Thandiwe Newton, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Aaron Paul
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi, Vahşi Batı
(IMDb: 8.5)
Vikings yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Viking kahramanı Ragnar Lothbrok’un, ileriyi göremeyen, yetersiz bir lidere meydan okuyarak Norse sınırlarını nasıl genişlettiğini seyrettiğimiz gerçekçi bir dram. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Alex Høgh Andersen, Jordan Patrick Smith, Marco Ilsø, Peter Franzén, Georgia Hirst
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
Unsere Mütter Unsere Vater yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. Berlin, 1941. Beş arkadaş Avrupa’nın çehresini ve kendi hayatlarını değiştirecek bir macerada kahraman olmak istemektedir. Wilhelm savaştan çok edebiyata ilgi duyan hassas bir hayalperest olan küçük kardeşi Friedhelm ile doğu sınırına gider. Doğu sınırındaki Wehrmacht’ta çalışmayı dört gözle bekleyen hemşire Charlotte ise Wilhelm’e aşıktır. Greta hayalleri olan yetenekli bir şarkıcıyken, Yahudi erkek arkadaşı Viktor ailesini Almanya’dan ayrılmaya ikna edememiştir. Friedhelm zaman içinde ruhsuz bir ölüm makinesine dönüşür. Wilhelm birlğinden ayrılır. Charlotte’ın Nazi ideolojisi Alman ordusuna yardım eden Yahudi bir hemşireye ihanet edince yıkılır. Greta kendisini bir SS subayına satarak Viktor’un kaçmasını sağlar. Milyonlarca kişi onlar gibi kahraman olmak istemiştir ama hiçbiri savaşın onlara neler yapabileceğini düşünmemiştir. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Volker Bruch, Tom Schilling, Katharina Schüttler, Ludwig Trepte, Miriam Stein
Tür : Dram, Politik, Savaş
(IMDb: 8.4)
Wayne yabancı dizi izlemek isteyenleri diziyotv.com da buluşturuyor. 15 yaşındaki Wayne’i takip eden dizi, Wayne’in sevgilisi Del ile birlikte atıldığı şiddet dolu maceraları işleyecek. Babasını kaybeden Wayne, o ölmeden önce çalınan klasik arabasını bulmak için zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Sevgilisi Del’in de eşlik ettiği bu yolculuk kanlı bir maceraya dönüşüyor. DiziyoTV.com iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mark McKenna, Ciara Bravo, Dean Winters, Stephen Kearin, James Earl
Tür : Aksiyon, Dram, Komedi, Macera
Filtrele 97 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori